Machinery Parts: Difference between revisions
m (Added category) |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{InfoBox|name=Machinery Parts}} | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
! | == Crafting == | ||
{| class="wikitable" style="margin-left:5px;" | |||
|+ Machinery Parts | |||
!rowspan="1"|Inputs | |||
| {{ItemLink|Xenoferrite Plates}} | |||
| 1 | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink| | !rowspan="1"|Outputs | ||
| | | {{ItemLink|Machinery Parts}} | ||
| 1 | |||
|- | |- | ||
| | !rowspan="4"|Made In | ||
| | | Character || 0.5 s | ||
| | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Assembler III| | | {{ItemLink|Assembler III}} || 0.75 s | ||
| | |- | ||
| | | {{ItemLink|Assembler II}} || 1 s | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Assembler I}} || 1.5 s | |||
|} | |} | ||
=== Used For Crafting === | |||
{{Unordered list | |||
| {{ItemLink|Advanced Machinery Parts}} | |||
| {{ItemLink|Assembler I}} | |||
| {{ItemLink|Boiler}} | |||
| {{ItemLink|Conveyor Balancer I}} | |||
| {{ItemLink|Conveyor Balancer II}} | |||
| {{ItemLink|Conveyor I}} | |||
| {{ItemLink|Conveyor II}} | |||
| {{ItemLink|Conveyor Slope I}} | |||
| {{ItemLink|Conveyor Slope II}} | |||
| {{ItemLink|Crusher I}} | |||
| {{ItemLink|Door (Double)}} | |||
| {{ItemLink|Door (Single)}} | |||
| {{ItemLink|Drone Miner I}} | |||
| {{ItemLink|Flare Stack}} | |||
| {{ItemLink|Loader}} | |||
| {{ItemLink|Loader (2nd Lane)}} | |||
| {{ItemLink|Loader (3rd Lane)}} | |||
| {{ItemLink|Logistic Container I}} | |||
| {{ItemLink|Long Range Scanner}} | |||
| {{ItemLink|Modular Building Planner}} | |||
| {{ItemLink|Ore Vein Miner}} | |||
| {{ItemLink|Paint Roller}} | |||
| {{ItemLink|Pipe Intake}} | |||
| {{ItemLink|Pump (Pipelines)}} | |||
| {{ItemLink|Pump (Pipes)}} | |||
| {{ItemLink|Science Pack I}} | |||
| {{ItemLink|Smelter (Small)}} | |||
| {{ItemLink|Steam Turbine}} | |||
}} | |||
[[Category:Components]] | [[Category:Components]] |
Revision as of 22:08, 8 May 2024
Machinery Parts | |
---|---|
|
Crafting
Inputs | Xenoferrite Plates | 1 |
---|---|---|
Outputs | Machinery Parts | 1 |
Made In | Character | 0.5 s |
Assembler III | 0.75 s | |
Assembler II | 1 s | |
Assembler I | 1.5 s |
Used For Crafting
- Advanced Machinery Parts
- Assembler I
- Boiler
- Conveyor Balancer I
- Conveyor Balancer II
- Conveyor I
- Conveyor II
- Conveyor Slope I
- Conveyor Slope II
- Crusher I
- Door (Double)
- Door (Single)
- Drone Miner I
- Flare Stack
- Loader
- Loader (2nd Lane)
- Loader (3rd Lane)
- Logistic Container I
- Long Range Scanner
- Modular Building Planner
- Ore Vein Miner
- Paint Roller
- Pipe Intake
- Pump (Pipelines)
- Pump (Pipes)
- Science Pack I
- Smelter (Small)
- Steam Turbine